Score Summary

Event 1 - Boys 12U 100M Individual Medley

AthleteSeedFinal
1.Martinez, Kenny B (11) (GM)1:22.961:23.22
2.Rindner, Ethan (10) (EG)1:32.581:34.67
3.Falcone, Anthony (12) (EG)1:43.031:39.51
4.Bandak, Ziad (10) (EG)NT1:42.91
5.Fraser, Calum I (11) (GM)1:52.991:46.91
6.Frost, Joshua C (9) (GM)2:03.841:56.09

Event 2 - Girls 12U 100M Individual Medley

AthleteSeedFinal
1.Fischer, Maya (10) (EG)1:24.301:24.38
2.Bandak, Hanan (12) (EG)1:29.631:27.83
3.Park, Irene G (11) (GM)1:28.241:31.38
4.Bravo, Patricia C (12) (GM)1:42.191:37.78
5.Max, Eden (11) (EG)1:43.341:44.09
6.Herrmann, Franziska (11) (GM)1:45.781:53.69

Event 3 - Boys 18U 200M Medley Relay

TeamSeedFinal
1.GLENMONT2:31.122:26.75
Cruz, Dair J (15), Baxter, Joshua E (15), Mejia, Kevin E (17), Barzola, Hermes M (17)
2.EAST GATE2:10.592:44.40
Mister, Matthew (15), Stillman, Jacob (15), Bentzel, Dawson (15), Richard, Andrew C (17)
3.GLENMONTNT2:58.26
Fraser, Calum I (11), Spencer, Tashan A (15), Rivas, Michael J (13), Alvarado, Wilmer (14)

Event 4 - Girls 18U 200M Medley Relay

TeamSeedFinal
1.EAST GATE2:38.312:33.84
Hand, Chloe E (18), Nardi, Catherine (15), Anderson, Mary (17), Becker, Kali (15)
2.GLENMONT2:46.432:46.97
Catuche, Jana C (16), Alvarado, Gabriela (16), Wu, Felisha (18), Gallagher, Erin E (15)
-.GLENMONTNTDQ
Potts, Sarah K (10), Baxter, Madelyn J (12), Alvarado, Mercedes M (9), Rockman, Danielle M (11)

Event 5 - Boys 8U 25M Freestyle

AthleteSeedFinal
1.Rindner, Erik (8) (EG)20.6121.19
2.Pak, Forge (8) (EG)31.4429.03
3.Sullivan, Tommy (7) (EG)30.0932.41
4.Carter, Evan (7) (EG)33.1533.24
5.Baxter, Seth W (8) (GM)36.0334.22
6.Buss, Jackson (8) (EG)30.1936.32
7.Forbes, Thomas R (6) (GM)54.3752.56
8.Chavez, Blas J (6) (GM)54.0452.88
9.Maloo, Ajay (7) (GM)58.001:07.54
10.Egbarin-Aho, Edem E (6) (GM)58.201:08.75
-.Siddiqui, Mustafa M (5) (GM)1:11.21NS

Event 6 - Girls 8U 25M Freestyle

AthleteSeedFinal
1.Sullivan, Maggie (8) (EG)20.6221.60
2.Max, Avery (7) (EG)30.4623.75
3.Bowrin, Nia A (8) (GM)24.5723.97
4.Buckner, Rachel C (7) (GM)25.8624.40
5.Orezzoli, Sofia (8) (GM)26.0326.82
6.Franceschini, Sofia (8) (EG)32.1126.98
7.Cantrell, Julianna (7) (EG)29.0927.15
8.Egbarin-Aho, Elie I (8) (GM)27.6629.92
9.Franceschini, Cristina (7) (EG)33.5631.20
10.Chavez, Daniela A (7) (GM)31.2833.47
11.Frost, Natalie S (7) (GM)28.3735.13
12.Gray, Julia (8) (EG)35.2937.15

Event 7 - Boys 9-10 50M Freestyle

AthleteSeedFinal
1.Fischer, Max (10) (EG)36.1035.43
2.Rindner, Ethan (10) (EG)36.8437.10
3.Rivas, Matthew J (10) (GM)44.8045.06
4.Gray, Drew (10) (EG)45.5345.25
5.Lawrence, Matthew (10) (EG)45.5545.84
6.Falcone, Michael (9) (EG)49.3148.99
7.Gumer, Benjamin (10) (EG)51.7451.23
8.Balladares, Isaac (10) (GM)50.8551.46
9.Jimenez, Pedro (10) (GM)53.8454.68
10.Baxter, Adam T (10) (GM)54.5355.13
11.Greigg, Daniel E (9) (GM)55.5058.87
12.Maloo, Abhay O (9) (GM)59.441:10.59

Event 8 - Girls 9-10 50M Freestyle

AthleteSeedFinal
1.Fischer, Maya (10) (EG)32.2332.62
2.Adonis, Zoe B (10) (GM)42.0639.44
3.Sullivan, Molly (10) (EG)42.0340.09
4.Zimmerman, Abigail (10) (EG)45.5945.34
5.Koehler, Abigail L (10) (GM)49.8547.19
6.Kwan, Rachel C (10) (GM)53.7752.38
7.Pak, Kaylen (10) (EG)52.2752.92
8.Orezzoli, Isabella (9) (GM)54.0954.06
9.Cantrell, Caroline (10) (EG)52.2555.94
10.Potts, Sarah K (10) (GM)50.9756.62
11.Alvarado, Mercedes M (9) (GM)53.2358.62
12.Chen, Dalia (9) (EG)1:17.811:01.81

Event 9 - Boys 13-14 50M Freestyle

AthleteSeedFinal
1.Arai, Eric P (14) (GM)29.5329.54
2.Alvarado, Wilmer (14) (GM)32.0331.63
3.Hsieh, Jonathan (13) (EG)32.7432.09
4.Neubauer, Colton (14) (EG)33.6934.09
5.Catuche, Rodrigo A (13) (GM)38.2438.19
6.Rivas, Michael J (13) (GM)40.0239.78
7.Becker, Jake (13) (EG)43.2843.44
8.Lopez, Ivan M (13) (GM)NT50.19
9.Soriano, Gonzalo A (10) (GM)NT1:26.72

Event 10 - Girls 13-14 50M Freestyle

AthleteSeedFinal
1.Amaguana, Rosie (14) (GM)33.6233.65
2.Faerber, Elaina (14) (EG)38.3237.89
3.Pak, Eowyn (13) (EG)39.0339.07
4.Soriano, Emilia E (13) (GM)43.4044.00
5.Castillo, Xena I (11) (GM)44.7046.62
6.Narvaez, Carmen R (11) (GM)NT1:07.93
7.Roberts, Cynthia O (11) (GM)NT1:16.53
-.Nardi, Maggie (13) (EG)40.60NS
-.Perlin, Joelle (13) (EG)45.71NS
-.Donaldson, Anna (14) (EG)38.10NS

Event 11 - Boys 11-12 50M Freestyle

AthleteSeedFinal
1.Martinez, Kenny B (11) (GM)31.8332.66
2.Balladares, Alexander (12) (GM)38.1535.40
3.Mister, Andrew (12) (EG)35.2335.72
4.Falcone, Anthony (12) (EG)38.9739.58
5.Siddiqui, Yusef A (12) (GM)41.3440.75
6.Carter, William (11) (EG)42.8941.78
7.Fraser, Calum I (11) (GM)38.5841.85
8.Derechin, Boris (11) (EG)44.5044.93
9.Tellez, Mark E (11) (GM)51.4452.37
10.Siddiqui, Yaseen M (9) (GM)1:00.531:00.66
11.Pak, Raden (12) (EG)1:02.701:01.06
-.Donaldson, William (11) (EG)50.13NS

Event 12 - Girls 11-12 50M Freestyle

AthleteSeedFinal
1.Bandak, Hanan (12) (EG)33.2133.01
2.Park, Irene G (11) (GM)35.5236.66
3.Bravo, Patricia C (12) (GM)37.8737.66
4.Zimmerman, Ellie (12) (EG)38.4237.88
5.Chen, Jetta (11) (EG)39.7238.33
6.Max, Eden (11) (EG)39.1241.08
7.Rockman, Danielle M (11) (GM)41.8244.03
8.Preza, Cristina (11) (EG)42.4644.41
9.Baxter, Madelyn J (12) (GM)44.3144.66
10.Herrmann, Franziska (11) (GM)42.5745.13
-.Hand, Piper (12) (EG)39.09NS
-.Takala, Jessica H (11) (GM)NTNS

Event 13 - Boys 15-18 100M Freestyle

AthleteSeedFinal
1.Mejia, Kevin E (17) (GM)59.0059.78
2.Cruz, Dair J (15) (GM)1:09.431:11.40
3.Mister, Matthew (15) (EG)1:11.861:14.07
4.Bentzel, Dawson (15) (EG)1:15.811:14.60
5.Barzola, Hermes M (17) (GM)1:19.251:17.53
6.Baxter, Joshua E (15) (GM)1:23.581:21.28
7.Spencer, Tashan A (15) (GM)1:22.271:23.41
8.Stillman, Jacob (15) (EG)1:24.641:25.64
9.Koehler, Alex W (9) (GM)NT2:03.06

Event 14 - Girls 15-18 100M Freestyle

AthleteSeedFinal
1.Arai, Jennifer (17) (GM)NT1:07.50
2.Becker, Kali (15) (EG)NT1:12.69
3.Wu, Felisha (18) (GM)1:17.251:16.31
4.Catuche, Jana C (16) (GM)1:17.841:16.94
5.Hand, Chloe E (18) (EG)1:20.381:18.86
6.Gallagher, Erin E (15) (GM)1:25.471:20.66
7.Anderson, Mary (17) (EG)NT1:21.55
8.Alvarado, Gabriela (16) (GM)1:27.841:25.06
9.Nardi, Catherine (15) (EG)NT1:30.54
-.Potts, Elizabeth G (12) (GM)NTNS

Event 15 - Boys 13-14 100M Individual Medley

AthleteSeedFinal
1.Arai, Eric P (14) (GM)1:17.711:20.59
2.Alvarado, Wilmer (14) (GM)1:22.041:25.09
3.Hsieh, Jonathan (13) (EG)1:30.131:25.15
4.Catuche, Rodrigo A (13) (GM)1:43.081:48.85

Event 16 - Girls 13-14 100M Individual Medley

AthleteSeedFinal
1.Pak, Eowyn (13) (EG)1:54.841:52.38
2.Soriano, Emilia E (13) (GM)1:59.722:01.68
-.Amaguana, Rosie (14) (GM)1:25.43DQ
-.Narvaez, Carmen R (11) (GM)NTDQ
-.Nardi, Maggie (13) (EG)1:43.21NS

Event 17 - Boys 8U 25M Backstroke

AthleteSeedFinal
1.Rindner, Erik (8) (EG)28.2428.59
2.Siddiqui, Rayyan A (7) (GM)33.6734.53
3.Pak, Forge (8) (EG)39.7240.61
4.Carter, Evan (7) (EG)43.8448.81
5.Baxter, Seth W (8) (GM)51.6157.34
6.Chavez, Blas J (6) (GM)53.031:02.53

Event 18 - Girls 8U 25M Backstroke

AthleteSeedFinal
1.Sullivan, Maggie (8) (EG)27.0027.12
2.Bowrin, Nia A (8) (GM)32.3332.12
3.Egbarin-Aho, Elie I (8) (GM)32.1132.44
4.Chen, Ella (7) (EG)33.1933.28
5.Buckner, Rachel C (7) (GM)33.1235.81
6.Stillman, Naomi (8) (EG)39.9137.88

Event 19 - Boys 9-10 25M Backstroke

AthleteSeedFinal
1.Fischer, Max (10) (EG)20.8121.19
2.Bandak, Ziad (10) (EG)25.2522.87
3.Frost, Joshua C (9) (GM)24.7524.44
4.Rivas, Matthew J (10) (GM)28.1428.56
5.Balladares, Isaac (10) (GM)28.9129.03
-.Lawrence, Matthew (10) (EG)29.85DQ

Event 20 - Girls 9-10 25M Backstroke

AthleteSeedFinal
1.Fischer, Maya (10) (EG)18.0718.85
2.Adonis, Zoe B (10) (GM)24.1122.91
3.Zimmerman, Abigail (10) (EG)24.7125.07
4.Koehler, Abigail L (10) (GM)25.8726.44
5.Cantrell, Caroline (10) (EG)26.7528.19
6.Alvarado, Mercedes M (9) (GM)26.2529.21

Event 21 - Boys 15-18 100M Backstroke

AthleteSeedFinal
1.Mejia, Kevin E (17) (GM)1:13.961:11.47
2.Cruz, Dair J (15) (GM)1:33.161:31.44
3.Mister, Matthew (15) (EG)NT1:34.99
4.Bentzel, Dawson (15) (EG)1:42.731:39.19
5.Barzola, Hermes M (17) (GM)1:46.891:53.28
-.Stillman, Jacob (15) (EG)1:59.13NS

Event 22 - Girls 15-18 100M Backstroke

AthleteSeedFinal
1.Hand, Chloe E (18) (EG)NT1:27.06
2.Wu, Felisha (18) (GM)NT1:29.62
3.Becker, Kali (15) (EG)NT1:34.59
4.Catuche, Jana C (16) (GM)1:36.471:39.37
5.Nardi, Catherine (15) (EG)NT1:52.55
6.Potts, Elizabeth G (12) (GM)NT2:06.87

Event 23 - Boys 11-12 50M Backstroke

AthleteSeedFinal
1.Martinez, Kenny B (11) (GM)41.6840.79
2.Mister, Andrew (12) (EG)50.1946.66
3.Donaldson, William (11) (EG)59.101:03.13
4.Derechin, Boris (11) (EG)1:04.831:04.68
5.Siddiqui, Yusef A (12) (GM)1:15.411:07.65
6.Tellez, Mark E (11) (GM)1:10.461:17.66

Event 24 - Girls 11-12 50M Backstroke

AthleteSeedFinal
1.Bravo, Patricia C (12) (GM)46.6247.72
2.Zimmerman, Ellie (12) (EG)51.7251.28
3.Max, Eden (11) (EG)NT52.03
4.Preza, Cristina (11) (EG)51.9154.06
5.Baxter, Madelyn J (12) (GM)54.5856.56
6.Rockman, Danielle M (11) (GM)NT58.06

Event 25 - Boys 13-14 50M Backstroke

AthleteSeedFinal
1.Alvarado, Wilmer (14) (GM)40.5941.85
2.Neubauer, Colton (14) (EG)47.9947.78
3.Catuche, Rodrigo A (13) (GM)50.4951.91
4.Rivas, Michael J (13) (GM)59.3854.94
5.Becker, Jake (13) (EG)57.4156.33

Event 26 - Girls 13-14 50M Backstroke

AthleteSeedFinal
1.Donaldson, Anna (14) (EG)50.6048.37
2.Castillo, Xena I (11) (GM)54.3852.81
3.Soriano, Emilia E (13) (GM)54.7058.08
4.Roberts, Cynthia O (11) (GM)NT1:36.47
-.Perlin, Joelle (13) (EG)1:02.97NS

Event 27 - Boys 15-18 100M Individual Medley

AthleteSeedFinal
1.Mejia, Kevin E (17) (GM)1:12.131:11.50
2.Mister, Matthew (15) (EG)1:23.191:23.53
3.Cruz, Dair J (15) (GM)1:30.101:26.31
4.Baxter, Joshua E (15) (GM)1:30.361:30.47
5.Bentzel, Dawson (15) (EG)1:34.971:31.10

Event 28 - Girls 15-18 100M Individual Medley

AthleteSeedFinal
1.Wu, Felisha (18) (GM)1:23.791:23.18
2.Hand, Chloe E (18) (EG)NT1:28.18
3.Catuche, Jana C (16) (GM)1:31.311:34.94
4.Alvarado, Gabriela (16) (GM)1:39.661:43.78
5.Nardi, Catherine (15) (EG)NT1:44.22
-.Anderson, Mary (17) (EG)1:25.44DQ

Event 29 - Boys 8U 25M Breast stroke

AthleteSeedFinal
1.Buss, Jackson (8) (EG)32.4035.00
2.Pak, Forge (8) (EG)34.6537.29
3.Siddiqui, Rayyan A (7) (GM)NT57.53
-.Maloo, Ajay (7) (GM)NTDQ
-.Forbes, Thomas R (6) (GM)NTDQ

Event 30 - Girls 8U 25M Breast stroke

AthleteSeedFinal
1.Sullivan, Maggie (8) (EG)26.0727.71
2.Max, Avery (7) (EG)30.5632.93
3.Orezzoli, Sofia (8) (GM)36.7333.59
4.Barzola, Alyson (8) (GM)42.7842.65
5.Stillman, Naomi (8) (EG)NT46.79
6.Bowrin, Nia A (8) (GM)47.0048.54

Event 31 - Boys 9-10 25M Breast stroke

AthleteSeedFinal
1.Rindner, Ethan (10) (EG)21.6322.07
2.Frost, Joshua C (9) (GM)25.5626.69
3.Baxter, Adam T (10) (GM)31.0931.15
4.Carter, Matthew (9) (EG)32.9832.13
5.Maloo, Abhay O (9) (GM)34.5332.75
6.Gray, Drew (10) (EG)32.5332.76

Event 32 - Girls 9-10 25M Breast stroke

AthleteSeedFinal
1.Sullivan, Molly (10) (EG)23.4622.76
2.Pak, Kaylen (10) (EG)26.0625.23
3.Koehler, Abigail L (10) (GM)28.3126.28
4.Orezzoli, Isabella (9) (GM)30.2829.10
5.Chen, Dalia (9) (EG)33.0636.00
6.Potts, Sarah K (10) (GM)42.4246.10

Event 33 - Boys 11-12 50M Breast stroke

AthleteSeedFinal
1.Falcone, Anthony (12) (EG)50.8050.06
2.Balladares, Alexander (12) (GM)50.9351.43
3.Siddiqui, Yusef A (12) (GM)57.8354.10
4.Fraser, Calum I (11) (GM)54.0758.03
5.Derechin, Boris (11) (EG)59.3859.89
6.Stillman, Gabriel (11) (EG)1:06.451:02.41

Event 34 - Girls 11-12 50M Breast stroke

AthleteSeedFinal
1.Bandak, Hanan (12) (EG)45.3843.64
2.Park, Irene G (11) (GM)47.0645.72
3.Chen, Jetta (11) (EG)49.6049.41
4.Max, Eden (11) (EG)50.0749.70
5.Herrmann, Franziska (11) (GM)52.1356.38
6.Baxter, Madelyn J (12) (GM)58.5659.32

Event 35 - Boys 13-14 50M Breast stroke

AthleteSeedFinal
1.Arai, Eric P (14) (GM)40.8141.94
2.Hsieh, Jonathan (13) (EG)43.9142.97
3.Catuche, Rodrigo A (13) (GM)56.1756.18
-.Soriano, Gonzalo A (10) (GM)NTDQ

Event 36 - Girls 13-14 50M Breast stroke

AthleteSeedFinal
1.Amaguana, Rosie (14) (GM)45.1545.22
2.Pak, Eowyn (13) (EG)53.0049.63
-.Castillo, Xena I (11) (GM)1:15.35DQ
-.Narvaez, Carmen R (11) (GM)1:39.35DQ
-.Nardi, Maggie (13) (EG)48.06NS
-.Perlin, Joelle (13) (EG)56.41NS

Event 37 - Boys 15-18 100M Breast stroke

AthleteSeedFinal
1.Mister, Matthew (15) (EG)1:34.691:31.97
2.Cruz, Dair J (15) (GM)1:35.001:34.06
3.Baxter, Joshua E (15) (GM)1:37.651:37.59
4.Stillman, Jacob (15) (EG)1:51.001:42.20
5.Spencer, Tashan A (15) (GM)1:48.851:42.46
6.Richard, Andrew C (17) (EG)NT1:59.00

Event 38 - Girls 15-18 100M Breast stroke

AthleteSeedFinal
1.Hand, Chloe E (18) (EG)1:44.091:42.81
2.Alvarado, Gabriela (16) (GM)1:52.051:54.75
3.Nardi, Catherine (15) (EG)NT1:57.99
4.Potts, Elizabeth G (12) (GM)NT2:41.50
-.Wu, Felisha (18) (GM)1:38.06NS

Event 39 - Boys 8U 25M Butterfly

AthleteSeedFinal
1.Rindner, Erik (8) (EG)26.5025.22
-.Buss, Jackson (8) (EG)34.36DQ
-.Chavez, Blas J (6) (GM)NTDQ
-.Siddiqui, Rayyan A (7) (GM)38.90DQ

Event 40 - Girls 8U 25M Butterfly

AthleteSeedFinal
1.Max, Avery (7) (EG)30.5830.95
2.Orezzoli, Sofia (8) (GM)35.4035.97
3.Buckner, Rachel C (7) (GM)37.2736.16
4.Franceschini, Sofia (8) (EG)39.3337.03
5.Frost, Natalie S (7) (GM)39.5142.22
-.Gray, Julia (8) (EG)NTDQ

Event 41 - Boys 9-10 25M Butterfly

AthleteSeedFinal
1.Rindner, Ethan (10) (EG)17.7718.03
2.Fischer, Max (10) (EG)18.5618.36
3.Rivas, Matthew J (10) (GM)23.1922.63
4.Frost, Joshua C (9) (GM)22.6023.12
5.Gumer, Benjamin (10) (EG)27.1628.87
6.Balladares, Isaac (10) (GM)30.9930.56

Event 42 - Girls 9-10 25M Butterfly

AthleteSeedFinal
1.Fischer, Maya (10) (EG)16.5616.85
2.Adonis, Zoe B (10) (GM)22.9421.09
3.Sullivan, Molly (10) (EG)22.3123.09
4.Zimmerman, Abigail (10) (EG)24.6624.68
5.Kwan, Rachel C (10) (GM)30.6532.19
6.Alvarado, Mercedes M (9) (GM)29.8536.75

Event 43 - Boys 11-12 50M Butterfly

AthleteSeedFinal
1.Martinez, Kenny B (11) (GM)38.5040.56
2.Mister, Andrew (12) (EG)45.6747.21
3.Falcone, Anthony (12) (EG)48.7248.96
4.Fraser, Calum I (11) (GM)52.0956.07
5.Balladares, Alexander (12) (GM)54.401:00.53
6.Stillman, Gabriel (11) (EG)1:10.751:11.25

Event 44 - Girls 11-12 50M Butterfly

AthleteSeedFinal
1.Bandak, Hanan (12) (EG)39.7939.84
2.Zimmerman, Ellie (12) (EG)43.4441.73
3.Park, Irene G (11) (GM)43.9643.60
4.Chen, Jetta (11) (EG)48.1945.82
5.Bravo, Patricia C (12) (GM)49.6546.62
6.Herrmann, Franziska (11) (GM)56.111:01.15

Event 45 - Boys 13-14 50M Butterfly

AthleteSeedFinal
1.Alvarado, Wilmer (14) (GM)34.8735.83
2.Arai, Eric P (14) (GM)37.6937.91
3.Neubauer, Colton (14) (EG)39.3540.98
4.Hsieh, Jonathan (13) (EG)43.0043.43
5.Rivas, Michael J (13) (GM)45.8847.06
6.Becker, Jake (13) (EG)56.4854.72

Event 46 - Girls 13-14 50M Butterfly

AthleteSeedFinal
1.Amaguana, Rosie (14) (GM)38.5638.03
2.Donaldson, Anna (14) (EG)43.7541.70
3.Pak, Eowyn (13) (EG)52.4756.12
4.Soriano, Emilia E (13) (GM)1:01.8956.16
5.Narvaez, Carmen R (11) (GM)1:42.181:31.16
-.Nardi, Maggie (13) (EG)49.07NS

Event 47 - Boys 15-18 50M Butterfly

AthleteSeedFinal
1.Mejia, Kevin E (17) (GM)29.6229.25
2.Bentzel, Dawson (15) (EG)37.0936.12
3.Baxter, Joshua E (15) (GM)37.3236.47
4.Barzola, Hermes M (17) (GM)39.8337.78
5.Richard, Andrew C (17) (EG)NT48.03
6.Stillman, Jacob (15) (EG)47.5348.71

Event 48 - Girls 15-18 50M Butterfly

AthleteSeedFinal
1.Anderson, Mary (17) (EG)35.8237.51
2.Catuche, Jana C (16) (GM)41.4740.19
3.Gallagher, Erin E (15) (GM)46.7644.25
4.Alvarado, Gabriela (16) (GM)NT46.21

Event 49 - Boys 18U 175M Freestyle Relay

TeamSeedFinal
1.EAST GATE2:20.832:09.93
Fischer, Max (10), Hsieh, Jonathan (13), Mister, Andrew (12)
2.GLENMONT2:40.032:14.63
Frost, Joshua C (9), Martinez, Kenny B (11), Arai, Eric P (14), Siddiqui, Rayyan A (7)
3.EAST GATENT2:26.17
Rindner, Ethan (10), Neubauer, Colton (14), Sullivan, Tommy (7)
4.GLENMONTNT2:57.13
Rivas, Matthew J (10), Balladares, Alexander (12), Catuche, Rodrigo A (13), Chavez, Blas J (6)

Event 50 - Girls 18U 175M Freestyle Relay

TeamSeedFinal
1.EAST GATE2:08.502:08.60
Fischer, Maya (10), Bandak, Hanan (12), Donaldson, Anna (14)
2.GLENMONT2:17.192:13.53
Adonis, Zoe B (10), Park, Irene G (11), Amaguana, Rosie (14), Bowrin, Nia A (8)
3.EAST GATENT2:23.42
Sullivan, Molly (10), Zimmerman, Ellie (12), Faerber, Elaina (14)
4.GLENMONTNT2:58.78
Alvarado, Mercedes M (9), Bravo, Patricia C (12), Soriano, Emilia E (13), Buckner, Rachel C (7)