Score Summary

Event 1 - Boys 12U 100M Individual Medley

AthleteSeedFinal
1.Cernoch, Brian (12) (OF)1:23.641:25.34
2.Opdahl, Ethan (11) (OF)1:30.581:30.16
3.Plummer, Dolan (9) (EW)1:30.651:34.39
4.Kalin, Michael (11) (EW)1:41.741:43.12
5.Selengut, Micah (11) (EW)1:50.161:44.06
6.Mahoney, Quinn (11) (OF)1:50.521:48.65

Event 2 - Girls 12U 100M Individual Medley

AthleteSeedFinal
1.Frantzis, Vasiliki (12) (EW)1:30.121:33.32
2.Illig, Rachel (10) (EW)1:33.091:36.31
3.Stewart, Madeleine M (12) (OF)1:41.501:43.23
4.Rudolph, Stacy V (10) (OF)1:41.891:44.72
5.Schlesinger-Guevara, Sophia (12) (EW)1:42.561:45.15
6.Gaultier, Marie-Valentine (11) (OF)1:51.221:49.37

Event 3 - Boys 18U 200M Medley Relay

TeamSeedFinal
1.ELDWICK2:03.722:00.09
Gibson, Matthew (17), Richardson, Mark (16), Plummer, Cullen (17), Barpoulis, Nicholas (16)
2.OLD FARM2:05.562:02.75
DiGioia, Jack (16), Zucker, Coby (15), Charlip, Danny (17), Brenits, Josh G (17)
3.OLD FARMNT2:15.15
Ohlrich, Jon (15), Hazlett, Zachary (18), Ohlrich, Drew (17), Yanovski, Andrew (17)
4.ELDWICKNT2:22.48
Plummer, Ryan (17), Denicoff, Ethan (15), Plummer, Luke (17), Razazi, Sherwin (15)

Event 4 - Girls 18U 200M Medley Relay

TeamSeedFinal
1.ELDWICK2:17.612:20.33
Ridge, Shannon (17), Plummer, Brogan (17), Illig, Michelle (17), Barpoulis, Megan (15)
2.OLD FARM2:35.012:30.09
Charlip, Emily (15), Cernoch, Chrissy (16), Hazlett, Hannah (17), Gendelman, Moriah T (18)
3.ELDWICKNT2:37.04
Chang, Sara (15), Kraner, Evie (14), Kraner, Alison (15), Schlesinger-Guevara, Sophia (12)
4.OLD FARMNT2:46.53
Mahoney, Maureen S (14), DePreta, Hailey (15), Beach, Olivia (14), Ohlrich, Carly (13)

Event 5 - Boys 8U 25M Freestyle

AthleteSeedFinal
1.Opdahl, Jordan (8) (OF)18.9719.19
2.Minsk, Oren C (8) (OF)21.9222.17
3.Edmonds, Maxwell (8) (EW)24.1122.88
4.Sandberg, Jakob (8) (OF)27.3923.62
5.Brown, Garrett (8) (OF)24.6023.91
6.Moeck, Max (8) (EW)26.6027.50
7.Rudolph, Ian (7) (OF)31.9432.47
8.Cronkhite, Carson (8) (EW)45.8142.47
9.Zhou, Todd (6) (EW)NT48.10
10.Studer, Allen (6) (EW)51.0751.16
11.Schlesinger-Guevara, Joshua (5) (EW)59.251:01.81
-.Mulford, Ben (8) (OF)24.22NS

Event 6 - Girls 8U 25M Freestyle

AthleteSeedFinal
1.Bingley, Hanna (8) (OF)21.4820.09
2.Jennings, Grace (7) (EW)22.4522.28
3.Fenton, Bella (7) (EW)24.7623.85
4.Stewart, Caroline (8) (OF)25.6624.71
5.Nagel, Annika (8) (EW)25.0325.49
6.Wagner, Emma (8) (OF)28.3728.90
7.Dunn, Jane (6) (OF)31.1229.46
8.Siegenthaler, Anna-Lydia (7) (EW)28.1630.40
9.Markert, Elly (8) (OF)31.7831.81
10.Rotman, Yael (6) (OF)NT50.78
11.Moshasha, Raha (7) (EW)54.9751.93
-.Halper, Michelle (8) (EW)26.84NS

Event 7 - Boys 9-10 50M Freestyle

AthleteSeedFinal
1.Plummer, Dolan (9) (EW)36.3936.96
2.Annulis, Calvin W (10) (OF)42.3041.84
3.Gaultier, Jean-Sebastien (9) (OF)41.4741.91
4.Wood, Nicholas (10) (OF)42.7744.22
5.Bhargava, Vatsal (9) (EW)43.7545.66
6.Johannessen, Christopher K (10) (OF)46.2548.72
7.Garson, Ethan (9) (OF)52.0652.78
8.Yeatman, Charleston (9) (OF)51.2253.28

Event 8 - Girls 9-10 50M Freestyle

AthleteSeedFinal
1.Rudolph, Stacy V (10) (OF)40.6741.00
2.Fenton, Rachel (9) (EW)43.8243.79
3.Kraner, Talia (9) (EW)47.7546.07
4.Tong, Emily (9) (EW)45.5649.17
5.Cooksey, Sophie (9) (OF)54.2852.43
6.Matson, Abigail (9) (OF)51.7652.93
7.Moeck, Kathi (10) (EW)55.9057.12
8.May, Christina (9) (OF)58.901:00.97
-.Williams, Hannah (9) (OF)1:09.25DQ
-.Tublin, Zoe (9) (OF)45.39DQ
-.Yoo, Teddi (10) (EW)NTNS
-.Tewari, Shevani (10) (EW)58.56NS

Event 9 - Boys 13-14 50M Freestyle

AthleteSeedFinal
1.Johannessen, Patrick A (14) (OF)28.4128.09
2.Lupo, Sam (14) (EW)32.5132.75
3.Lupo, Jon Erik (13) (EW)32.3433.03
4.Dunn, Danny (13) (OF)33.7035.19
5.Bhargava, Ankit (13) (EW)36.2236.31
-.Barpoulis, Stephen (13) (EW)53.12NS
-.Rotman, Yoav (12) (OF)53.87NS

Event 10 - Girls 13-14 50M Freestyle

AthleteSeedFinal
1.Ridge, Kelsey (13) (EW)32.3832.12
2.DiGioia, Teresa R (13) (OF)32.4932.16
3.Minsk, Miriam K (13) (OF)34.0633.50
4.Ohlrich, Carly (13) (OF)32.8133.88
5.Lindsay, Abigail V (13) (OF)35.7635.00
6.Beach, Olivia (14) (OF)34.8735.91
7.Mahoney, Maureen S (14) (OF)36.8737.38
-.Thomasian, Julie (14) (EW)41.65NS
-.Frantzis, Adamandia (14) (EW)38.16NS

Event 11 - Boys 11-12 50M Freestyle

AthleteSeedFinal
1.Cernoch, Brian (12) (OF)31.6731.12
2.Opdahl, Ethan (11) (OF)36.2236.66
3.Hillard, Erik (12) (EW)38.3438.25
4.Kalin, Michael (11) (EW)40.7140.92
5.Vigderhouse, Sammy (12) (EW)40.1242.51
6.Jungreis, Jason (11) (OF)43.3743.97
7.Mahoney, Quinn (11) (OF)45.0044.74
8.Fogelson, Aaron (12) (EW)46.7045.34
9.Seley, Samson E (12) (OF)44.3745.70
10.Tong, George (11) (EW)45.8446.19
11.Vigilante, Ryan (11) (EW)46.6347.25
12.Rotman, Yoav (12) (OF)NT54.62

Event 12 - Girls 11-12 50M Freestyle

AthleteSeedFinal
1.Frantzis, Vasiliki (12) (EW)37.1036.75
2.Stewart, Madeleine M (12) (OF)38.4037.10
3.May, Katie A (12) (OF)40.0340.56
4.Sandberg, Julia (12) (OF)41.4441.28
5.Jungreis, Remi (11) (OF)40.4041.44
6.Jennings, Caitlyn (11) (EW)42.0341.78
7.Schlesinger-Guevara, Sophia (12) (EW)41.5942.09
8.Matson, Madeline (11) (OF)43.0044.78
9.Parisi, Eva (12) (EW)44.8144.88
10.Garson, Elyssa D (11) (OF)45.4245.79
11.Tilden, Trinity (11) (EW)49.6648.22
12.Ostria, Nicole (11) (EW)49.3154.42

Event 13 - Boys 15-18 100M Freestyle

AthleteSeedFinal
1.Gibson, Matthew (17) (EW)58.4456.62
2.Barpoulis, Nicholas (16) (EW)1:00.9959.48
3.Brenits, Josh G (17) (OF)58.591:00.19
4.DiGioia, Jack (16) (OF)1:01.461:02.13
5.Zucker, Coby (15) (OF)1:02.531:03.14
6.Plummer, Cullen (17) (EW)1:02.131:03.44
7.Plummer, Luke (17) (EW)1:12.821:03.81
8.Charlip, Danny (17) (OF)1:03.911:04.47
9.Richardson, Mark (16) (EW)1:05.281:04.88
10.Hazlett, Zachary (18) (OF)1:03.661:04.95
11.Razazi, Sherwin (15) (EW)1:06.111:06.59
12.Yanovski, Andrew (17) (OF)1:07.481:07.47

Event 14 - Girls 15-18 100M Freestyle

AthleteSeedFinal
1.Illig, Michelle (17) (EW)1:03.421:04.16
2.Cernoch, Chrissy (16) (OF)1:06.021:05.93
3.Barpoulis, Megan (15) (EW)1:06.451:06.30
4.Ridge, Shannon (17) (EW)1:06.951:07.10
5.Chang, Sara (15) (EW)1:12.101:11.94
6.Kraner, Alison (15) (EW)NT1:16.66
7.Gendelman, Moriah T (18) (OF)1:13.371:16.84
8.Plummer, Brogan (17) (EW)1:17.401:18.14
9.Hazlett, Hannah (17) (OF)1:14.641:19.03
10.Charlip, Emily (15) (OF)1:18.901:19.12
11.DePreta, Hailey (15) (OF)1:25.771:25.32
12.Gendelman, Eliana M (13) (OF)NT1:30.50

Event 15 - Boys 13-14 100M Individual Medley

AthleteSeedFinal
1.Johannessen, Patrick A (14) (OF)1:18.421:21.19
2.Lupo, Jon Erik (13) (EW)1:27.061:28.62
3.Dunn, Danny (13) (OF)1:29.251:30.47
4.Bhargava, Ankit (13) (EW)1:31.001:30.63
-.Lupo, Sam (14) (EW)1:27.96DQ

Event 16 - Girls 13-14 100M Individual Medley

AthleteSeedFinal
1.Ridge, Kelsey (13) (EW)1:19.851:19.09
2.DiGioia, Teresa R (13) (OF)1:19.641:20.14
3.Minsk, Miriam K (13) (OF)1:28.271:29.17
4.Kraner, Evie (14) (EW)1:29.401:30.31
5.Mahoney, Maureen S (14) (OF)1:33.641:33.32
-.Frantzis, Adamandia (14) (EW)NTNS

Event 17 - Boys 8U 25M Backstroke

AthleteSeedFinal
1.Opdahl, Jordan (8) (OF)24.6226.03
2.Moeck, Max (8) (EW)33.8833.36
3.Sandberg, Jakob (8) (OF)38.2335.97
4.Edmonds, Maxwell (8) (EW)34.6340.52
5.Studer, Allen (6) (EW)1:03.631:13.97
-.Mulford, Ben (8) (OF)27.90NS

Event 18 - Girls 8U 25M Backstroke

AthleteSeedFinal
1.Jennings, Grace (7) (EW)26.2126.47
2.Bingley, Hanna (8) (OF)28.1028.52
3.Levitt, Lexie (7) (EW)30.3734.51
4.Fenton, Bella (7) (EW)32.6935.21
5.Wagner, Emma (8) (OF)NT37.06
6.Linkie, Sophie (6) (OF)37.3937.19

Event 19 - Boys 9-10 25M Backstroke

AthleteSeedFinal
1.Annulis, Calvin W (10) (OF)23.1324.25
2.Bhargava, Vatsal (9) (EW)25.6425.60
3.Gaultier, Jean-Sebastien (9) (OF)24.8125.90
4.Johannessen, Christopher K (10) (OF)25.1927.16

Event 20 - Girls 9-10 25M Backstroke

AthleteSeedFinal
1.Illig, Rachel (10) (EW)19.8419.90
2.Rudolph, Stacy V (10) (OF)22.8523.50
3.Fenton, Rachel (9) (EW)23.2523.61
4.Tublin, Zoe (9) (OF)24.1825.75
5.Moeck, Kathi (10) (EW)24.8027.94
6.May, Christina (9) (OF)27.9229.94

Event 21 - Boys 15-18 100M Backstroke

AthleteSeedFinal
1.Gibson, Matthew (17) (EW)1:04.381:08.41
2.Plummer, Cullen (17) (EW)1:10.061:11.05
3.Zucker, Coby (15) (OF)1:11.881:12.19
4.Charlip, Danny (17) (OF)1:11.781:12.22
5.DiGioia, Jack (16) (OF)1:13.691:14.62
6.Plummer, Luke (17) (EW)1:12.511:14.85

Event 22 - Girls 15-18 100M Backstroke

AthleteSeedFinal
1.Ridge, Shannon (17) (EW)1:11.791:14.66
2.Cernoch, Chrissy (16) (OF)1:20.001:18.37
3.Barpoulis, Megan (15) (EW)1:18.091:18.55
4.Plummer, Brogan (17) (EW)1:20.661:23.41
5.Charlip, Emily (15) (OF)1:30.171:31.90
6.Hazlett, Hannah (17) (OF)1:26.471:32.47

Event 23 - Boys 11-12 50M Backstroke

AthleteSeedFinal
1.Cernoch, Brian (12) (OF)40.9441.12
2.Hillard, Erik (12) (EW)46.4648.16
3.Selengut, Micah (11) (EW)51.1348.62
4.Mahoney, Quinn (11) (OF)52.3250.75
5.Fogelson, Aaron (12) (EW)57.1959.97
-.Seley, Samson E (12) (OF)NTNS

Event 24 - Girls 11-12 50M Backstroke

AthleteSeedFinal
1.May, Katie A (12) (OF)51.0351.13
2.Schlesinger-Guevara, Sophia (12) (EW)51.4551.68
3.Stewart, Madeleine M (12) (OF)50.3951.87
4.Jennings, Caitlyn (11) (EW)50.4153.09
5.Jungreis, Remi (11) (OF)51.2654.38
6.Parisi, Eva (12) (EW)53.4755.12

Event 25 - Boys 13-14 50M Backstroke

AthleteSeedFinal
1.Johannessen, Patrick A (14) (OF)35.3435.69
2.Lupo, Jon Erik (13) (EW)40.7841.21
3.Bhargava, Ankit (13) (EW)40.7141.43
4.Fogelson, Noah (14) (EW)47.3044.94
5.Dunn, Danny (13) (OF)45.1946.92
-.Rotman, Yoav (12) (OF)1:09.47NS

Event 26 - Girls 13-14 50M Backstroke

AthleteSeedFinal
1.DiGioia, Teresa R (13) (OF)36.1935.85
2.Ridge, Kelsey (13) (EW)36.6537.02
3.Minsk, Miriam K (13) (OF)41.0941.31
4.Ohlrich, Carly (13) (OF)40.1541.69
5.Kraner, Evie (14) (EW)43.2543.05
-.Frantzis, Adamandia (14) (EW)46.91NS

Event 27 - Boys 15-18 100M Individual Medley

AthleteSeedFinal
1.Barpoulis, Nicholas (16) (EW)1:10.441:08.36
2.Zucker, Coby (15) (OF)1:09.611:09.46
3.Plummer, Luke (17) (EW)1:11.411:09.81
4.Plummer, Cullen (17) (EW)1:08.201:11.81
5.Brenits, Josh G (17) (OF)1:11.081:15.10
6.Hazlett, Zachary (18) (OF)1:12.771:17.47

Event 28 - Girls 15-18 100M Individual Medley

AthleteSeedFinal
1.Illig, Michelle (17) (EW)1:11.141:13.03
2.Cernoch, Chrissy (16) (OF)1:15.491:15.97
3.Ridge, Shannon (17) (EW)1:15.371:16.15
4.Barpoulis, Megan (15) (EW)1:18.671:20.03
5.Hazlett, Hannah (17) (OF)1:22.561:29.56
6.Charlip, Emily (15) (OF)1:27.911:29.97

Event 29 - Boys 8U 25M Breast stroke

AthleteSeedFinal
1.Brown, Garrett (8) (OF)32.3630.38
2.Minsk, Oren C (8) (OF)29.3030.75
3.Moeck, Max (8) (EW)35.4933.22
4.Rudolph, Ian (7) (OF)53.1749.63

Event 30 - Girls 8U 25M Breast stroke

AthleteSeedFinal
1.Stewart, Caroline (8) (OF)31.8534.71
2.Fenton, Bella (7) (EW)35.9334.73
3.Levitt, Lexie (7) (EW)43.6940.22
4.Nagel, Annika (8) (EW)NT52.37
-.Markert, Elly (8) (OF)47.94DQ

Event 31 - Boys 9-10 25M Breast stroke

AthleteSeedFinal
1.Plummer, Dolan (9) (EW)21.6922.88
2.Bhargava, Vatsal (9) (EW)26.3125.03
3.Wood, Nicholas (10) (OF)27.2228.09
4.Johannessen, Christopher K (10) (OF)31.6332.06
-.Annulis, Calvin W (10) (OF)30.58DQ

Event 32 - Girls 9-10 25M Breast stroke

AthleteSeedFinal
1.Illig, Rachel (10) (EW)22.5022.61
2.Rudolph, Stacy V (10) (OF)26.2525.56
3.Kraner, Talia (9) (EW)25.5326.34
4.Cooksey, Sophie (9) (OF)28.3229.37
5.Matson, Abigail (9) (OF)31.2930.15
-.Moeck, Kathi (10) (EW)26.83DQ

Event 33 - Boys 11-12 50M Breast stroke

AthleteSeedFinal
1.Opdahl, Ethan (11) (OF)46.0446.75
2.Selengut, Micah (11) (EW)49.4147.12
3.Kalin, Michael (11) (EW)53.6652.97
4.Epstein, Joey H (12) (OF)55.4655.34
5.Mahoney, Quinn (11) (OF)59.9857.83
6.Vigderhouse, Sammy (12) (EW)57.491:00.21

Event 34 - Girls 11-12 50M Breast stroke

AthleteSeedFinal
1.Frantzis, Vasiliki (12) (EW)45.4845.51
2.Gaultier, Marie-Valentine (11) (OF)45.8246.42
3.Hirsch, Julie (12) (OF)50.1649.59
4.Tilden, Trinity (11) (EW)52.2653.25
5.Stewart, Madeleine M (12) (OF)52.0554.44
6.Parisi, Eva (12) (EW)54.9357.72

Event 35 - Boys 13-14 50M Breast stroke

AthleteSeedFinal
1.Dunn, Danny (13) (OF)40.6442.03
2.Fogelson, Noah (14) (EW)43.5042.50
3.Lupo, Sam (14) (EW)42.0242.57
4.Bhargava, Ankit (13) (EW)45.2147.31

Event 36 - Girls 13-14 50M Breast stroke

AthleteSeedFinal
1.Kraner, Evie (14) (EW)44.7544.19
2.Ohlrich, Carly (13) (OF)44.1145.25
3.Minsk, Miriam K (13) (OF)46.0645.66
4.Beach, Olivia (14) (OF)48.3247.97
-.Frantzis, Adamandia (14) (EW)45.97NS
-.Thomasian, Julie (14) (EW)48.07NS

Event 37 - Boys 15-18 100M Breast stroke

AthleteSeedFinal
1.Zucker, Coby (15) (OF)1:14.211:12.30
2.Richardson, Mark (16) (EW)1:13.781:13.17
3.Plummer, Luke (17) (EW)1:17.501:16.56
4.Barpoulis, Nicholas (16) (EW)1:20.151:19.97
5.Hazlett, Zachary (18) (OF)1:20.271:26.25
6.Ohlrich, Drew (17) (OF)1:21.501:26.88

Event 38 - Girls 15-18 100M Breast stroke

AthleteSeedFinal
1.Illig, Michelle (17) (EW)1:22.131:25.75
2.Cernoch, Chrissy (16) (OF)1:26.631:26.46
3.Chang, Sara (15) (EW)1:45.611:31.35
4.Plummer, Brogan (17) (EW)1:32.101:33.66
5.DePreta, Hailey (15) (OF)1:47.021:42.06
6.Gendelman, Moriah T (18) (OF)NT1:52.07

Event 39 - Boys 8U 25M Butterfly

AthleteSeedFinal
1.Opdahl, Jordan (8) (OF)26.1725.64
2.Minsk, Oren C (8) (OF)30.1431.63
3.Brown, Garrett (8) (OF)39.5533.63
-.Edmonds, Maxwell (8) (EW)NTDQ

Event 40 - Girls 8U 25M Butterfly

AthleteSeedFinal
1.Jennings, Grace (7) (EW)26.0625.44
2.Bingley, Hanna (8) (OF)28.2536.18
-.Levitt, Lexie (7) (EW)35.73DQ
-.Stewart, Caroline (8) (OF)33.21DQ

Event 41 - Boys 9-10 25M Butterfly

AthleteSeedFinal
1.Plummer, Dolan (9) (EW)19.1820.25
2.Wood, Nicholas (10) (OF)22.5024.13
3.Gaultier, Jean-Sebastien (9) (OF)25.8626.34
4.Yeatman, Charleston (9) (OF)30.9828.65

Event 42 - Girls 9-10 25M Butterfly

AthleteSeedFinal
1.Illig, Rachel (10) (EW)18.1919.22
2.Fenton, Rachel (9) (EW)23.0323.60
3.Tublin, Zoe (9) (OF)27.0624.84
4.Kraner, Talia (9) (EW)24.1426.05
5.Cooksey, Sophie (9) (OF)27.3827.03
6.Matson, Abigail (9) (OF)27.0429.27

Event 43 - Boys 11-12 50M Butterfly

AthleteSeedFinal
1.Cernoch, Brian (12) (OF)40.5840.70
2.Opdahl, Ethan (11) (OF)42.0141.03
3.Kalin, Michael (11) (EW)50.5349.62
4.Selengut, Micah (11) (EW)50.3251.81
5.Jungreis, Jason (11) (OF)54.6156.02
6.Hillard, Erik (12) (EW)52.5356.37

Event 44 - Girls 11-12 50M Butterfly

AthleteSeedFinal
1.May, Katie A (12) (OF)42.8143.32
2.Frantzis, Vasiliki (12) (EW)43.4044.30
3.Sandberg, Julia (12) (OF)51.1647.00
4.Schlesinger-Guevara, Sophia (12) (EW)53.7050.50
5.Jungreis, Remi (11) (OF)51.1253.06
6.Tilden, Trinity (11) (EW)55.5355.77

Event 45 - Boys 13-14 50M Butterfly

AthleteSeedFinal
1.Johannessen, Patrick A (14) (OF)34.7633.38
2.Lupo, Jon Erik (13) (EW)40.6542.91
3.Fogelson, Noah (14) (EW)46.2144.88
4.Lupo, Sam (14) (EW)43.5645.27

Event 46 - Girls 13-14 50M Butterfly

AthleteSeedFinal
1.DiGioia, Teresa R (13) (OF)35.2534.80
2.Ridge, Kelsey (13) (EW)36.7636.27
3.Kraner, Evie (14) (EW)39.5938.19
4.Mahoney, Maureen S (14) (OF)38.6339.22
5.Lindsay, Abigail V (13) (OF)43.0042.00

Event 47 - Boys 15-18 50M Butterfly

AthleteSeedFinal
1.Gibson, Matthew (17) (EW)28.0628.13
2.Barpoulis, Nicholas (16) (EW)30.2830.12
3.Charlip, Danny (17) (OF)31.2530.75
4.Plummer, Cullen (17) (EW)30.6331.48
5.Brenits, Josh G (17) (OF)32.1731.54
6.Ohlrich, Drew (17) (OF)31.8532.22

Event 48 - Girls 15-18 50M Butterfly

AthleteSeedFinal
1.Illig, Michelle (17) (EW)31.2632.06
2.Ridge, Shannon (17) (EW)33.5433.58
3.Hazlett, Hannah (17) (OF)33.4233.72
4.Barpoulis, Megan (15) (EW)34.4034.40
5.Charlip, Emily (15) (OF)39.6541.41
6.Gendelman, Moriah T (18) (OF)41.0643.56

Event 49 - Boys 18U 175M Freestyle Relay

TeamSeedFinal
1.OLD FARM2:05.471:59.84
Annulis, Calvin W (10), Cernoch, Brian (12), Johannessen, Patrick A (14), Opdahl, Jordan (8)
2.ELDWICK2:15.282:12.93
Plummer, Dolan (9), Hillard, Erik (12), Lupo, Sam (14), Edmonds, Maxwell (8)
3.OLD FARMNT2:13.43
Gaultier, Jean-Sebastien (9), Opdahl, Ethan (11), Dunn, Danny (13), Minsk, Oren C (8)
4.ELDWICKNT2:33.01
Bhargava, Vatsal (9), Vigderhouse, Sammy (12), Lupo, Jon Erik (13), Moeck, Max (8)

Event 50 - Girls 18U 175M Freestyle Relay

TeamSeedFinal
1.OLD FARM2:11.302:08.91
Rudolph, Stacy V (10), Stewart, Madeleine M (12), DiGioia, Teresa R (13), Bingley, Hanna (8)
2.ELDWICKNT2:10.00
Illig, Rachel (10), Frantzis, Vasiliki (12), Ridge, Kelsey (13), Jennings, Grace (7)
3.OLD FARMNT2:31.16
Cooksey, Sophie (9), May, Katie A (12), Minsk, Miriam K (13), Stewart, Caroline (8)
4.ELDWICKNT2:41.90
Fenton, Rachel (9), Jennings, Caitlyn (11), Parisi, Eva (12), Fenton, Bella (7)