Score Summary

Event 1 - Boys 12U 100M Individual Medley

AthleteSeedFinal
1.Emerson, Christopher (12) (WM)1:19.691:18.88
2.Van Wagener, Tyler (12) (WM)1:21.351:19.18
3.Higgins, Nathan (12) (SB)1:20.811:19.46
4.Jong, Bryan S (12) (SB)1:18.681:19.58
5.Zhou, Justin (12) (SB)1:24.921:27.72
6.Pottker, Matthew (10) (WM)1:28.871:29.37

Event 2 - Girls 12U 100M Individual Medley

AthleteSeedFinal
1.Higgins, Makenzie (10) (SB)1:26.721:25.76
2.Green, Abbey (12) (WM)1:31.311:27.47
3.Zhang, Rita (10) (SB)1:29.971:33.06
4.DiBari, Genevieve (12) (WM)1:35.091:33.91
5.Good, Tatum (9) (WM)1:33.941:33.96
6.Castaneda, Taylor (10) (SB)1:37.491:37.43

Event 3 - Boys 18U 200M Medley Relay

TeamSeedFinal
1.STONEBRIDGENT2:06.53
2.WILDWOOD MANORNT2:19.53
3.STONEBRIDGENT2:29.82
-.WILDWOOD MANOR2:04.26DQ

Event 4 - Girls 18U 200M Medley Relay

TeamSeedFinal
1.STONEBRIDGENT2:19.35
2.WILDWOOD MANOR2:26.522:31.50
3.STONEBRIDGENT2:49.72
-.WILDWOOD MANORNTDQ

Event 5 - Boys 8U 25M Freestyle

AthleteSeedFinal
1.Soros, Martin (8) (WM)18.0617.66
2.Good, Asher (7) (WM)19.2618.35
3.Van Wagener, Jackson (8) (WM)18.0719.00
4.Zhang, Jordan (8) (SB)18.0619.03
5.Merchant, Nikolas Roshanali (8) (SB)21.2820.56
6.Eisenbrey, Matthew (8) (WM)22.1821.25
7.Calcagno, Santino (8) (WM)23.5023.71
8.Zhang, Parker (6) (SB)22.1824.02
9.Wang, Brandon J (8) (SB)24.3624.12
10.Lee, Parker (8) (WM)23.0424.29
11.Needleman, Jordan A (8) (SB)25.6525.02
12.Sambor, Jacob Henry (6) (SB)28.0032.50

Event 6 - Girls 8U 25M Freestyle

AthleteSeedFinal
1.Steiner, Miku (8) (WM)19.3218.25
2.Pottker, Nora (7) (WM)20.6620.03
3.Chen, Laura Liu (8) (SB)22.6920.77
4.DiBari, Maria (8) (WM)22.7121.69
5.Ali, Caroline (8) (WM)20.1422.81
6.Behrens, Sydney Reese (8) (SB)22.0923.03
7.Sukduang, Mali (7) (WM)22.6923.71
8.Wright, Gabriella R (7) (SB)24.4425.03
9.Robinson, Kylie (8) (WM)21.7825.77
10.White, Ella Collins (7) (SB)28.4428.66
11.Fritsch, Sophia Emily (7) (SB)30.6130.87
12.Kotler, Shayna R (8) (SB)33.6233.35

Event 7 - Boys 9-10 50M Freestyle

AthleteSeedFinal
1.Pottker, Matthew (10) (WM)34.0835.03
2.Wang, Patrick (10) (SB)38.6537.44
3.Connelly, Patrick (10) (WM)40.0338.72
4.Bajwa, Dai (9) (WM)39.7540.65
5.Robinson, Grant (10) (WM)39.8742.07
6.Peng, Andrew (10) (SB)43.0444.34
7.Camberos, Jonathan (10) (SB)43.7246.00
8.Scott, Alex (9) (WM)44.4047.75
9.Li, Bryan Tianxing (10) (SB)46.6947.93
10.Sundberg, Alexander (10) (WM)45.3453.37
11.Seibert, Michael A (9) (SB)53.2055.66
-.cao, Jason * (10) (SB)48.68DQ

Event 8 - Girls 9-10 50M Freestyle

AthleteSeedFinal
1.Higgins, Makenzie (10) (SB)35.6135.45
2.Zhang, Rita (10) (SB)35.5935.84
3.Ali, Isabel (10) (WM)41.8141.28
4.Ratnavale, Olivia (10) (WM)42.1442.19
5.Nugent, Anna (10) (WM)41.7142.49
6.Xin, Victoria (10) (SB)44.0342.69
7.Umhofer, Jane (9) (WM)41.6343.46
8.Etris, Paige (9) (WM)40.7843.78
9.Attar, Emma (10) (WM)45.2145.97
10.Wright, Miranda (10) (SB)44.7546.81
11.Wei, Lydia (9) (SB)49.2548.43
-.Castaneda, Taylor (10) (SB)37.50NS

Event 9 - Boys 13-14 50M Freestyle

AthleteSeedFinal
1.Davila, Jordan (14) (WM)27.5927.62
2.Dommerholt, Aram (14) (WM)28.0928.43
3.Nugent, Patrick (14) (WM)29.3729.78
4.Emerson, Casey (14) (WM)29.8130.60
5.Campuzano, Peyton (13) (WM)31.4431.53
6.Li, Alex (13) (SB)30.9432.07
7.Wang, Richard (13) (SB)33.1033.28
8.DiBari, David (14) (WM)32.8434.28
9.Moscoso, Ethan (13) (SB)33.9835.42
10.Bychkov, Aleksey * (14) (SB)35.6836.06
11.Bian, Andrew (14) (SB)34.3336.10
12.Yun, Bryan W (13) (SB)41.4043.31

Event 10 - Girls 13-14 50M Freestyle

AthleteSeedFinal
1.Castaneda, Samantha (13) (SB)31.7132.38
2.Yu, Rona (14) (SB)31.6032.62
3.Sheehan, Paige (13) (WM)33.0132.91
4.Ovhcarenko, Ksenia (14) (WM)34.6834.70
5.Dever, Nora (14) (WM)35.9435.96
6.Wang, Katherine (13) (SB)36.8236.32
7.Vasconcelos, Isabela (13) (WM)36.4636.63
8.Lowrey, Morgan (13) (WM)36.6038.00
9.Hubert, Valerie (13) (SB)36.6339.00
10.Nieh, Hunter (14) (WM)40.4440.63
11.Sambor, Camille Stephanie (13) (SB)50.6354.83

Event 11 - Boys 11-12 50M Freestyle

AthleteSeedFinal
1.Van Wagener, Tyler (12) (WM)30.0630.34
2.Emerson, Christopher (12) (WM)31.8931.37
3.Higgins, Nathan (12) (SB)32.2831.56
4.Zhou, Justin (12) (SB)33.8835.38
5.Davila, Robinson (12) (WM)34.9435.43
6.Campuzano, Donovan (11) (WM)35.6935.97
7.Yodice, Max (12) (WM)37.0938.77
8.Cave, Andrew (12) (WM)37.4739.69
9.Raichura, Jay (11) (SB)41.7241.64
10.Merriam, Noah (11) (SB)42.1642.51
11.Ma, Vincent (11) (SB)48.4646.35
12.Cho, Kevin * (11) (SB)52.8853.48

Event 12 - Girls 11-12 50M Freestyle

AthleteSeedFinal
1.Green, Abbey (12) (WM)35.3834.72
2.Gillick, Katie (12) (SB)36.7136.64
3.DiBari, Genevieve (12) (WM)36.8136.68
4.Nieh, Cameron (12) (WM)37.3837.81
5.Scott, Janet (11) (WM)38.1538.75
6.Stone, Mira (11) (WM)40.5340.16
7.Kim, Elizabeth (11) (SB)39.0340.28
8.Sweeney, Hannah (12) (WM)41.4040.53
9.Saenger, Caroline (11) (SB)43.2244.89
10.Glaser, Jamie * (11) (SB)44.0345.25
11.Leo, Emily * (12) (SB)51.6752.25

Event 13 - Boys 15-18 100M Freestyle

AthleteSeedFinal
1.Daza, Brian P (17) (WM)57.4058.37
2.Ke, Kenneth (17) (SB)55.911:00.32
3.Daza, Matthew R (15) (WM)1:01.151:00.56
4.Chu, Eugene (15) (SB)1:02.091:04.21
5.Hsieh, Benjamin * (17) (SB)1:01.751:04.72
6.Gibson, Billy (16) (WM)1:04.561:07.18
7.Poh, William (18) (SB)1:02.061:07.20
8.Katz, Michael (16) (SB)1:09.271:08.66
9.Bian, Kevin (17) (SB)1:07.551:09.27
10.Green, Joshua (16) (WM)1:22.201:22.50

Event 14 - Girls 15-18 100M Freestyle

AthleteSeedFinal
1.Li, Kristina (16) (SB)1:01.071:01.20
2.Nugent, Haley (15) (WM)1:03.841:03.84
3.Hubert, Leah (16) (SB)1:02.721:08.63
4.He, Michelle (17) (SB)1:06.971:09.38
5.Klatzkin, Allie (17) (SB)1:03.721:09.69
6.Trupp, Jenna (15) (SB)1:16.041:11.13
7.Silnicky, Hanna (16) (WM)1:12.321:12.76
8.Iannuzzelli, Katherine G (16) (WM)1:17.501:16.95
9.Webb, Maryann K (16) (WM)NT1:20.32
10.Ma, Emily (16) (SB)1:16.811:21.43

Event 15 - Boys 13-14 100M Individual Medley

AthleteSeedFinal
1.Dommerholt, Aram (14) (WM)1:10.771:10.19
2.Nugent, Patrick (14) (WM)1:15.451:15.50
3.Emerson, Casey (14) (WM)1:15.131:17.28
4.Li, Alex (13) (SB)1:16.171:17.56
5.Wang, Richard (13) (SB)1:23.751:23.78
6.Moscoso, Ethan (13) (SB)1:28.231:29.88

Event 16 - Girls 13-14 100M Individual Medley

AthleteSeedFinal
1.Yu, Rona (14) (SB)1:13.841:15.22
2.Castaneda, Samantha (13) (SB)1:19.701:20.60
3.Sheehan, Paige (13) (WM)1:25.881:25.65
4.Biesecker, Erin (14) (WM)1:31.281:31.83
5.Wang, Katherine (13) (SB)1:35.591:34.47
6.Lowrey, Morgan (13) (WM)1:36.011:38.87

Event 17 - Boys 8U 25M Backstroke

AthleteSeedFinal
1.Soros, Martin (8) (WM)21.0921.32
2.Van Wagener, Jackson (8) (WM)23.8522.33
3.Good, Asher (7) (WM)23.0923.63
4.Merchant, Nikolas Roshanali (8) (SB)27.7825.64
5.Zhang, Parker (6) (SB)25.7726.25
6.Needleman, Jordan A (8) (SB)29.7831.69

Event 18 - Girls 8U 25M Backstroke

AthleteSeedFinal
1.Yetter, Grace (8) (WM)23.0722.78
2.Steiner, Miku (8) (WM)23.2824.31
3.Nesin, Talia (8) (WM)25.4126.06
4.Behrens, Sydney Reese (8) (SB)30.3629.76
5.Saenger, Allison I. (8) (SB)28.8130.46
6.Fritsch, Sophia Emily (7) (SB)35.7638.07

Event 19 - Boys 9-10 25M Backstroke

AthleteSeedFinal
1.Pottker, Matthew (10) (WM)19.3919.19
2.Connelly, Patrick (10) (WM)21.2020.78
3.Wang, Patrick (10) (SB)21.0621.01
4.Bowers, Miguel (10) (WM)24.5025.72
5.Camberos, Jonathan (10) (SB)25.1625.77
6.Peng, Andrew (10) (SB)26.3728.67

Event 20 - Girls 9-10 25M Backstroke

AthleteSeedFinal
1.Good, Tatum (9) (WM)18.8418.28
2.Higgins, Makenzie (10) (SB)18.8618.34
3.Attar, Emma (10) (WM)22.8423.01
4.Nugent, Anna (10) (WM)22.6623.28
5.Xin, Victoria (10) (SB)22.3423.97
-.Castaneda, Taylor (10) (SB)21.06NS

Event 21 - Boys 15-18 100M Backstroke

AthleteSeedFinal
1.Wainer, Julian (15) (WM)1:08.471:10.25
2.Chu, Eugene (15) (SB)1:12.901:13.30
3.Hsieh, Benjamin * (17) (SB)1:08.841:14.46
4.Ke, Kenneth (17) (SB)1:05.151:16.09
5.Daza, Matthew R (15) (WM)1:16.341:17.44
6.Gibson, Billy (16) (WM)1:18.711:21.18

Event 22 - Girls 15-18 100M Backstroke

AthleteSeedFinal
1.Li, Kristina (16) (SB)1:06.931:09.52
2.Nugent, Haley (15) (WM)1:12.591:14.47
3.Klatzkin, Allie (17) (SB)1:10.271:15.15
4.He, Michelle (17) (SB)1:11.831:19.92
5.Iannuzzelli, Katherine G (16) (WM)1:28.261:26.53
6.Silnicky, Hanna (16) (WM)1:25.591:26.78

Event 23 - Boys 11-12 50M Backstroke

AthleteSeedFinal
1.Higgins, Nathan (12) (SB)37.0036.44
2.Van Wagener, Tyler (12) (WM)40.4639.18
3.Jong, Bryan S (12) (SB)38.3839.32
4.Zhou, Justin (12) (SB)41.6844.97
5.Campuzano, Donovan (11) (WM)43.2245.21
6.Davila, Robinson (12) (WM)43.6246.31

Event 24 - Girls 11-12 50M Backstroke

AthleteSeedFinal
1.DiBari, Genevieve (12) (WM)41.5241.78
2.Nieh, Cameron (12) (WM)45.8146.59
3.Gillick, Katie (12) (SB)49.4247.23
4.Kim, Elizabeth (11) (SB)47.7747.40
5.Glaser, Jamie * (11) (SB)NT50.88
-.Scott, Janet (11) (WM)45.63DQ

Event 25 - Boys 13-14 50M Backstroke

AthleteSeedFinal
1.Davila, Jordan (14) (WM)32.3231.28
2.Dommerholt, Aram (14) (WM)35.0936.03
3.Li, Alex (13) (SB)35.6836.20
4.Emerson, Casey (14) (WM)37.3137.21
5.Wang, Richard (13) (SB)39.4239.13
6.Bian, Andrew (14) (SB)40.9241.53

Event 26 - Girls 13-14 50M Backstroke

AthleteSeedFinal
1.Yu, Rona (14) (SB)33.1333.70
2.Biesecker, Erin (14) (WM)43.5343.12
3.Ovhcarenko, Ksenia (14) (WM)44.8144.99
4.Lowrey, Morgan (13) (WM)42.9745.66
5.Wang, Katherine (13) (SB)45.4747.00
6.Hubert, Valerie (13) (SB)53.6654.12

Event 27 - Boys 15-18 100M Individual Medley

AthleteSeedFinal
1.Wainer, Julian (15) (WM)1:07.191:09.58
2.Daza, Brian P (17) (WM)1:10.441:10.09
3.Ke, Kenneth (17) (SB)1:06.361:10.22
4.Chu, Eugene (15) (SB)1:11.111:12.31
5.Daza, Matthew R (15) (WM)1:13.211:12.97
6.Poh, William (18) (SB)1:10.411:17.47

Event 28 - Girls 15-18 100M Individual Medley

AthleteSeedFinal
1.Li, Kristina (16) (SB)1:11.131:10.94
2.Nugent, Haley (15) (WM)1:13.031:11.94
3.Klatzkin, Allie (17) (SB)1:11.811:17.19
4.He, Michelle (17) (SB)1:15.351:17.50
5.Silnicky, Hanna (16) (WM)1:28.161:28.78
6.Iannuzzelli, Katherine G (16) (WM)1:28.591:29.72

Event 29 - Boys 8U 25M Breast stroke

AthleteSeedFinal
1.Soros, Martin (8) (WM)24.0824.06
2.Zhang, Jordan (8) (SB)26.2325.50
3.Spear, Anders (8) (WM)32.7530.53
4.Zhang, Parker (6) (SB)30.5930.75
5.Eisenbrey, Matthew (8) (WM)31.5133.40
6.Wang, Brandon J (8) (SB)30.7233.49

Event 30 - Girls 8U 25M Breast stroke

AthleteSeedFinal
1.Yetter, Grace (8) (WM)27.0226.53
2.Pottker, Nora (7) (WM)30.5927.31
3.Bajwa, Elise (7) (WM)29.6432.09
4.Behrens, Sydney Reese (8) (SB)33.0332.22
5.Saenger, Allison I. (8) (SB)33.6334.61
6.Wright, Gabriella R (7) (SB)37.4438.01

Event 31 - Boys 9-10 25M Breast stroke

AthleteSeedFinal
1.Bajwa, Dai (9) (WM)23.0323.00
2.Robinson, Grant (10) (WM)26.2324.41
3.cao, Jason * (10) (SB)25.7827.50
4.Peng, Andrew (10) (SB)25.6827.84
-.Li, Bryan Tianxing (10) (SB)25.72DQ
-.Pottker, Matthew (10) (WM)24.00DQ

Event 32 - Girls 9-10 25M Breast stroke

AthleteSeedFinal
1.Good, Tatum (9) (WM)22.5621.72
2.Higgins, Makenzie (10) (SB)22.7622.60
3T.Ratnavale, Olivia (10) (WM)24.2622.90
3T.Zhang, Rita (10) (SB)23.7422.90
5.Crites, Emily (10) (WM)24.1925.56
6.Wright, Miranda (10) (SB)25.7828.16

Event 33 - Boys 11-12 50M Breast stroke

AthleteSeedFinal
1.Emerson, Christopher (12) (WM)43.4543.59
2.Zhou, Justin (12) (SB)45.1245.05
3.Jong, Bryan S (12) (SB)44.5645.52
4.Van Wagener, Tyler (12) (WM)45.9645.53
5.Calogero, Joseph (11) (WM)50.6350.65
6.Ma, Vincent (11) (SB)53.1853.13

Event 34 - Girls 11-12 50M Breast stroke

AthleteSeedFinal
1.Green, Abbey (12) (WM)49.6847.21
2.Gillick, Katie (12) (SB)47.3248.02
3.Stone, Mira (11) (WM)49.9149.16
4.Lucas, Sophie (11) (WM)48.6550.57
5.Saenger, Caroline (11) (SB)55.1355.83
6.Leo, Emily * (12) (SB)NT1:01.93

Event 35 - Boys 13-14 50M Breast stroke

AthleteSeedFinal
1.Emerson, Casey (14) (WM)40.7839.81
2.Winter, Patrick (14) (WM)40.9039.90
3.Nugent, Patrick (14) (WM)41.1940.52
4.Bian, Andrew (14) (SB)45.0645.03
5.Bychkov, Aleksey * (14) (SB)45.3745.49
6.Moscoso, Ethan (13) (SB)43.9745.77

Event 36 - Girls 13-14 50M Breast stroke

AthleteSeedFinal
1.Wang, Katherine (13) (SB)43.2244.09
2.Castaneda, Samantha (13) (SB)45.3745.37
3.Sheehan, Paige (13) (WM)47.5047.47
4.Biesecker, Erin (14) (WM)48.0750.13
5.Ovhcarenko, Ksenia (14) (WM)50.6850.25
6.Hubert, Valerie (13) (SB)50.6054.35

Event 37 - Boys 15-18 100M Breast stroke

AthleteSeedFinal
1.Wainer, Julian (15) (WM)1:17.521:19.93
2.Chu, Eugene (15) (SB)1:20.321:20.61
3.Poh, William (18) (SB)1:21.321:26.65
4.Katz, Michael (16) (SB)1:27.691:26.85
5.Daza, Brian P (17) (WM)1:34.721:28.32
-.Daza, Matthew R (15) (WM)1:25.40DQ

Event 38 - Girls 15-18 100M Breast stroke

AthleteSeedFinal
1.Nugent, Haley (15) (WM)1:20.691:19.57
2.Trupp, Jenna (15) (SB)1:27.791:28.44
3.Hubert, Leah (16) (SB)1:23.771:28.50
4.He, Michelle (17) (SB)1:32.701:32.87
5.Webb, Maryann K (16) (WM)NT1:41.19

Event 39 - Boys 8U 25M Butterfly

AthleteSeedFinal
1.Zhang, Jordan (8) (SB)21.5521.77
2.Van Wagener, Jackson (8) (WM)22.0921.93
3.Good, Asher (7) (WM)22.4822.54
4.Eisenbrey, Matthew (8) (WM)26.1225.25
5.Glaser, Max * (8) (SB)30.6832.31
-.Merchant, Nikolas Roshanali (8) (SB)26.52DQ

Event 40 - Girls 8U 25M Butterfly

AthleteSeedFinal
1.Steiner, Miku (8) (WM)23.5822.35
2.Yetter, Grace (8) (WM)24.0925.75
3.Wright, Gabriella R (7) (SB)27.5027.41
4.Pottker, Nora (7) (WM)26.6227.67
5.Saenger, Allison I. (8) (SB)35.0940.57
-.Fritsch, Sophia Emily (7) (SB)40.59DQ

Event 41 - Boys 9-10 25M Butterfly

AthleteSeedFinal
1.Wang, Patrick (10) (SB)21.3620.78
2.Connelly, Patrick (10) (WM)22.6821.16
3.Bajwa, Dai (9) (WM)22.6322.00
4.Robinson, Grant (10) (WM)21.1222.50
5.Camberos, Jonathan (10) (SB)22.6723.94
6.Li, Bryan Tianxing (10) (SB)23.9928.00

Event 42 - Girls 9-10 25M Butterfly

AthleteSeedFinal
1.Good, Tatum (9) (WM)17.7117.68
2.Zhang, Rita (10) (SB)18.1619.08
3.Nugent, Anna (10) (WM)22.0622.31
4.Etris, Paige (9) (WM)20.5823.40
5.Wright, Miranda (10) (SB)22.4026.67
-.Castaneda, Taylor (10) (SB)18.34NS

Event 43 - Boys 11-12 50M Butterfly

AthleteSeedFinal
1.Emerson, Christopher (12) (WM)36.0835.91
2.Jong, Bryan S (12) (SB)35.8737.03
3.Higgins, Nathan (12) (SB)39.2239.38
4.Campuzano, Donovan (11) (WM)43.0944.00
5.Davila, Robinson (12) (WM)44.6945.40
6.Ma, Vincent (11) (SB)49.0950.37

Event 44 - Girls 11-12 50M Butterfly

AthleteSeedFinal
1.Green, Abbey (12) (WM)42.3641.07
2.DiBari, Genevieve (12) (WM)41.8442.22
3.Scott, Janet (11) (WM)42.3145.68
4.Kim, Elizabeth (11) (SB)51.5352.90
5.Glaser, Jamie * (11) (SB)57.6357.74
6.Leo, Emily * (12) (SB)NT1:00.65

Event 45 - Boys 13-14 50M Butterfly

AthleteSeedFinal
1.Dommerholt, Aram (14) (WM)32.2433.41
2.Davila, Jordan (14) (WM)34.0733.66
3.Nugent, Patrick (14) (WM)34.0034.38
4.Li, Alex (13) (SB)34.0234.62
5.Moscoso, Ethan (13) (SB)38.9939.53
6.Wang, Richard (13) (SB)39.2440.07

Event 46 - Girls 13-14 50M Butterfly

AthleteSeedFinal
1.Yu, Rona (14) (SB)33.6334.31
2.Castaneda, Samantha (13) (SB)37.5037.47
3.Sheehan, Paige (13) (WM)39.5339.85
4.Biesecker, Erin (14) (WM)40.5741.33
5.Lowrey, Morgan (13) (WM)43.3345.95

Event 47 - Boys 15-18 50M Butterfly

AthleteSeedFinal
1.Ke, Kenneth (17) (SB)27.6129.08
2.Hsieh, Benjamin * (17) (SB)29.2530.11
3.Wainer, Julian (15) (WM)30.1530.65
4.Daza, Brian P (17) (WM)31.3831.47
5.Gibson, Billy (16) (WM)31.0631.65
6.Poh, William (18) (SB)29.2232.22

Event 48 - Girls 15-18 50M Butterfly

AthleteSeedFinal
1.Li, Kristina (16) (SB)31.5931.79
2.Klatzkin, Allie (17) (SB)30.2331.95
3.Hubert, Leah (16) (SB)33.9736.51
4.Iannuzzelli, Katherine G (16) (WM)38.0737.03
5.Silnicky, Hanna (16) (WM)38.3938.19
6.Webb, Maryann K (16) (WM)NT42.84

Event 49 - Boys 18U 175M Freestyle Relay

TeamSeedFinal
1.WILDWOOD MANOR1:49.261:50.50
2.WILDWOOD MANORNT1:59.90
3.STONEBRIDGENT2:00.96
4.STONEBRIDGENT2:09.39

Event 50 - Girls 18U 175M Freestyle Relay

TeamSeedFinal
1.WILDWOOD MANOR2:02.082:01.16
2.STONEBRIDGENT2:05.59
3.STONEBRIDGENT2:08.82
4.WILDWOOD MANORNT2:21.21